Држач за дупчалка, ∅43mm, пластичен адаптер на прифат ∅38mm, EXTOL CRAFT

Држач за дупчалка, ∅43mm, пластичен адаптер на прифат ∅38mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 80369
EAN: 8595126910880
Достапност: На залиха
1.890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: ∅43mm опис: пластичен редуктор за футер ∅38mm

Loading...
Loading...
Loading...