Додатоци за линеарна брусилка, сет 100пар, EXTOL CRAFT

Додатоци за линеарна брусилка, сет 100пар, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 73410
EAN: 8595126958769
Достапност: На залиха
749 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: сет за линеарна брусилка 100пар.дијаметар на прифат 3,2mm.

Loading...
Loading...
Loading...