Количка за транспорт на генератор, со гуми, за 8896111, 8898116, 421028, HERON, CHS 25-30

-10% Количка за транспорт на генератор, со гуми, за 8896111, 8898116, 421028, HERON, CHS 25-30
Бренд: HERON
Код: 8898104
Model: CHS 25-30
EAN: 8595126958752
Достапност: На залиха
4.990 ден. 4.491 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри:количка за транспорт за 8896111, 8898116, 421028

Loading...
Loading...
Loading...