Насадни клучеви сет 60пар, 1/4", 1/2", 61CrV5, FORTUM

Насадни клучеви сет 60пар, 1/4", 1/2", 61CrV5, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4700011
EAN: 8595126934343
Достапност: На залиха
8.850 ден.
Количина: Додади во кошничка

Технички параметри: материјал: 61CrV5 крцкало: 1/4" (48T), 1/2" (72T) насадни клучеви: 1/4" 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 1/2" 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22-24-27-30-32-34mm насадни клучеви: 1/4" S4-5,5-7mm, PH 1-2, PZ 1-2, HEX 3-4-5-6mm, T 8-10-15-20-25-27-30 клуч за свеќица: 1/2" 16-21mm продолжеток: 1/4" 50-150mm, 1/2" 125-250mm адаптер со отвор: 1/4", 1/2" универзален кардан: 1/4", 1/2" одвртувач: 1/4"

Loading...
Loading...
Loading...