Сет насадни и TORX клучеви, сет 31пар, 1/4", 61CrV5, FORTUM

Сет насадни и TORX клучеви, сет 31пар, 1/4", 61CrV5, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4700003
EAN: 8595126934312
Достапност: На залиха
3.890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Технички параметри: материјал: 61CrV5 крцкало: 1/4" (48заби) насадни клучеви: 1/4" 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm насадни клучеви: 1/4" S4-5,5mm, PH 1-2, HEX 3-4-5-6mm, T20-25-27-30 продолжеток: 1/4" 50-100mm адаптер со отвор: 1/4" универзален кардан: 1/4" одвртувач: 1/4"

Loading...
Loading...
Loading...