Леткум, 60W, EXTOL CRAFT

Леткум, 60W, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 417201
EAN: 8595126960045
Достапност: На залиха
599 ден.
Количина: Додади во кошничка

Лесен леткум за прецизно лемење електрични и електронски кола. Главни технички параметри: напон /фреквенција : 230V/50Hz Потрошувачка на енергија: 60W, со метално постоље, тежина: 90g

Loading...
Loading...
Loading...