Мултифункционален електричен алат, 250W, EXTOL CRAFT

Мултифункционален електричен алат, 250W, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 417200
EAN: 8595126915625
Достапност: На залиха
3.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Наменет е за режење и сечење дрвени материјали, пластика, гипскартон и меки метали (бакар,алуминиум, не зајакнати клинци). Дополнително стругање и брусење на помали површини: Главни технички параметри: напон/ фреквенција: 230V/50Hz моќност : 250W број на осцилации: 10000-21000/min агол на осцилации (дво-страни): 3 ° тежина: 1.2 kg

Loading...
Loading...
Loading...