Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT

Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 29302
EAN: 8595126910354
Достапност: На залиха
2.490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: димензи: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, во метална кутија. Норми: DIN 223, DIN 352, DIN 1814

Loading...
Loading...
Loading...