Акумулаторски одвртувач, 18V Li-on, (X1), 1500mAh, EXTOL PREMIUM, LI 18 CD

-49% Акумулаторски одвртувач, 18V Li-on, (X1), 1500mAh, EXTOL PREMIUM, LI 18 CD
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891110
EAN: 8595126923231
Достапност: На залиха
7.270 ден. 3.699 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Моќен 2-брзински одвртувач со висок вртежен момент за интензивно одвртување и дупчење во метал и дрво. Главни технички параметри: Батерија 18V Li-on, капацитет 1500mAh, брзини I: 0-400/min, II: 0-1100/min, L/R насока на вртење, брз футер -пластичен, дијаметар на бургии 2-13m, агол на вртежен момент 23+1, max вртежен момент 32Nm, полнење на батерија 1h, маса 1.5kg.

Клучни зборови: Акумулаторски, одвртувач
Loading...
Loading...
Loading...