Момент клуч 1/4", 5-25Nm, CrV

Момент клуч 1/4", 5-25Nm, CrV
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 910182
EAN: 8595126964388
Достапност: На залиха
2.690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 1/4", 5-25Nm, опис: за нагодување на силата на затегање, се користи ротирачка рачка. материјал CrV

Loading...
Loading...
Loading...