Линеарна брусилка 130W, EXTOL PREMIUM, SG 130

-15% Линеарна брусилка 130W, EXTOL PREMIUM, SG 130
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892201
Model: SG 130
EAN: 8595126966610
Достапност: На залиха
3.690 ден. 3.150 ден.
Количина: Додади во кошничка

Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво, метал или пластика и работа на мал простор. Богатиот и комплетен избор на додатоци овозможува изведување на секаква работа. Главни технички параметри: напон/фреквенција 220V/50Hz, моќност 130W, брзина 8000-30000/min, сет од 210 додатоци, во куфер , тежина 0,67kg.

Loading...
Loading...
Loading...