Аголна полирка, 1100W, 180mm, EXTOL PREMIUM, AP 180

-10% Аголна полирка, 1100W, 180mm, EXTOL PREMIUM, AP 180
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892500
Model: AP 180
EAN: 8595126967198
Достапност: На залиха
4.990 ден. 4.491 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност 1100W, дијаметар на диск 180mm, навој M14, брзина 1000-3000/min. Мек старт и електронска контрола на брзина за констатни перформанси. Резерв. четкици 8892500C (не се вклучени). маса 2,4kg

Loading...
Loading...
Loading...