Електрична реципрочна пила, 650W, EXTOL PREMIUM, RS 650

Електрична реципрочна пила, 650W, EXTOL PREMIUM, RS 650
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893600
Model: RS 650
EAN: 8595126967327
Достапност: На залиха
5.490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 650W, брзина 800-3000/min, max. рез во дрво 115mm, max. рез во метал 5mm, max. рез во алуминиум 20mm, маса 2,7kg

Loading...
Loading...
Loading...