Ударен чекан SDS plus, 5,5J, 1500W, 13mm, EXTOL PREMIUM, PHD 1

-15% Ударен чекан SDS plus, 5,5J, 1500W, 13mm, EXTOL PREMIUM, PHD 1
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8890207
Model: PHD 1
EAN: 8595126967112
Достапност: На залиха
8.990 ден. 7.650 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1500W, брзина 800/min, брзина на удари 4200/min, сила на удар 5,5J, max дупчење во дрво 40mm, max дупчење во бетон 32mm, max дупчење во челик 13mm, додатоци: бургии x3, секачи x2, во куфер, тежина 5,5kg.

Loading...
Loading...
Loading...