Електрична циркуларна пила со 2 диска, 900W, EXTOL PREMIUM, TC 900

-31% Електрична циркуларна пила со 2 диска, 900W, EXTOL PREMIUM, TC 900
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893020
Model: TC 900
EAN: 8595126969253
Достапност: На залиха
8.729 ден. 5.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 900W, брзина 3000-5500/min, маса 2,9kg

Loading...
Loading...
Loading...