Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion (x1), 1500mAh, EXTOL PREMIUM

-8% Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion (x1), 1500mAh, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891150
EAN: 8595126972369
Достапност: На залиха
3.790 ден. 3.490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Лесен и моќен акумулаторски одвртувач со две брзини во ултра компактна големина кој е идеален за бушење и навртување завртки во метал и дрво. Главни технички параметри:  Батерија: 12V Li-Ion, Капацитет на батеријата : 1500mAh, брзина: 1ва од 0-350, Втора од 0-1350 / Minle / П операција: брзостезен футер: металоид, 3/8 "дијаметар со бургии од 0,8-10mm, Вртежен момент: 18 + 1max, Момент на затегање:. 21 / 14Nm, брзостезен футер со клик за лесна замена, интегрирана LED светилка за олеснување на работата во темни услови, две брзини, ви овозможува да се постави соодветната брзина за одреден тип на работа: 18 поставки вртежи плус амбиентално вртење - совршен за секоја апликација.

 

Loading...
Loading...
Loading...