Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion, 1500mAh, 2 батерии, EXTOL PREMIUM

Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion, 1500mAh, 2 батерии, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891151
EAN: 8595126972376
Достапност: На залиха
4.690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Лесен и моќен дво-брзински акумулаторски одвртувач кој доаѓа во компактна големина и е идеален за дупчење и одвртување на шрафови во метал и дрво. Главни технички параметри: Батерија: 12V Li-ion (2) Капацитет на батерија: 1500mAh / Брзини: I. 0-350 II. 0-1350 / Футер: метален 3/8 дијаметар на бургии: 0,8-10mm / Степен на затегање 18 + 1max. Момент на затегање: 21/14Nm / брзостезен футер / интегрирана LED светилка за олеснета работа при темни услови: двете брзини на одвртувачот овозможуваат прилагодување на работната брзина: 18 степени на затегање + опција за дупчење - идеални за секаква намена.

Loading...
Loading...
Loading...