Брусна хартија со лепенка, 10пар. 225mm, P60, EXTOL PREMIUM

-35% Брусна хартија со лепенка, 10пар. 225mm, P60, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803592
EAN: 8595126971201
Достапност: На залиха
600 ден. 390 ден.
Количина: Додади во кошничка

со 8 отвори, 225mm, P60

Loading...
Loading...
Loading...