Брусилка со ремен, 1010W, EXTOL PREMIUM, EBS 1010

-17% Брусилка со ремен, 1010W, EXTOL PREMIUM, EBS 1010
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8894300
Model: EBS 1010
EAN: 8595126967341
Достапност: На залиха
5.990 ден. 4.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1010W, со регулација на брзина на ремен, брзина на ремен на празно 120-360m/min, димензии на ремен 533x75mm, брусна плоча 170x75mm, тежина 3,5kg.

Loading...
Loading...
Loading...