Ротирачка полирка, 600W

-10% Ротирачка полирка, 600W
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892510
EAN: 8595126973878
Достапност: На залиха
6.990 ден. 6.291 ден.
Количина: Додади во кошничка

Вибрационата полирка е наменета за полирање, конзервирање и брусење на боја ка каросерија на возила, и третирање на оштетени и кородирани делови на каросерија, без употреба на вода. Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 600W, 150mm, брзина 1500-6800/min, ексцентар 8mm, додаток - диск од пена, тежина 2,3 kg

 

Loading...
Loading...
Loading...