Дијамантски диск за сечење Turbo Fast Cut, 125x22,2mm, суво и мокро сечење, EXTOL INDUSTRIAL

Дијамантски диск за сечење Turbo Fast Cut, 125x22,2mm, суво и мокро сечење, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8703002
EAN: 8595126953801
Достапност: На залиха
2.277 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...