Повеќенаменска правосмукалка 30l, 6m кабел, 3m црево, 1400W

-10% Повеќенаменска правосмукалка 30l, 6m  кабел, 3m црево, 1400W
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8895800
EAN: 8595126979689
Достапност: На залиха
13.990 ден. 12.590 ден.
Количина: Додади во кошничка

За суво и влажно чистење. Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1400W, волумен на контејнер за течности 30l, 45l/sec HEPA филтер, воден филтер, хартиена кеса,внатрешен дијаметар на црево 32mm, должина на црево 3m, должина на кабел 6m, тежина 6,8kg.

Loading...
Loading...
Loading...