Акумулаторска аголна брусилка SHARE20V, 115mm, 1x20V Li-ion, 2000mAh

-15% Акумулаторска аголна брусилка SHARE20V, 115mm, 1x20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891840
EAN: 8595126982610
Достапност: На залиха
8.590 ден. 7.290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Батерија 20V Li-ion, 2000mAh, дијаметар на диск 115mm, брзина 8000/min, време на полнење 1,5h, навој М14, навој на дршка М8, тежина 2kg

Loading...
Loading...
Loading...