Пневматска линеарна брусилка, долга, композит, FORTUM

-14% Пневматска линеарна брусилка, долга, композит, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4795031
EAN: 8595126982467
Достапност: На залиха
3.690 ден. 3.190 ден.
Количина: Додади во кошничка

Поради квалитетните композитни материјали од кои е направена, брусилката има намалени вибрации, поголема моќност и подолг ве на траење. Главни технички параметри: Брзина на празно: 25000rpm, просечна потрошувачка на воздух: 127l/min, должина: 295mm, прифат(чаура): 6 и 3mm, дијаметар на спојка за воздух 1/4", max работен притисок на воздух: 90psi/6.3bari((0,63 MPa), тежина: 0.66kg, 

Loading...
Loading...
Loading...