Акумулаторска пила, SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh

-15% Акумулаторска пила, SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891820
EAN: 8595126982597
Достапност: На залиха
8.590 ден. 7.290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Батерија 20V Li-ion(x2), 2000mAh, осцилации 3000/min, од 20mm, max рез во дрво 100mm, max рез во алуминиум, 20mm, max рез во челик 5mm, време на полнење 1,5h, тежина 2,2kg.

Loading...
Loading...
Loading...