Повеќенаменски клуч со самонагодување, двостран 8-17 / 14-32mm, CrV

-17% Повеќенаменски клуч со самонагодување, двостран 8-17 / 14-32mm, CrV
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8816342
EAN: 8595126984683
Достапност: На залиха
1.790 ден. 1.490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Цврстина 47HRC,  8-17 / 14-32mm, должина 30cm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Повеќенаменски клуч со самонагодување, двостран 8-17 / 14-32mm, CrV?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...