Повеќенаменски клуч со самонагодување, двостран 8-17 / 14-32mm, CrV

-17% Повеќенаменски клуч со самонагодување, двостран 8-17 / 14-32mm, CrV
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8816342
EAN: 8595126984683
Достапност: На залиха
1.790 ден. 1.490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Цврстина 47HRC,  8-17 / 14-32mm, должина 30cm

Loading...
Loading...
Loading...