Повеќенаменска електрична фреза 710W

Нема Залиха Повеќенаменска електрична  фреза 710W
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8793302
EAN: 8595126982337
Достапност: Нема Залиха
7.790 ден.
Количина: Нема Залиха
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Повеќенаменска електрична фреза 710W?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...