Држач за аголна брусилка, 115/125mm, EXTOL PREMIUM

Држач за аголна брусилка, 115/125mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8888100
EAN: 8595126934442
Достапност: На залиха
1.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: за аголна брусилка 115/125mm, 

Loading...
Loading...
Loading...