Диск за полирање сунѓер, T60, син, ∅180x30mm, лепенка 150mm

-10% Диск за полирање сунѓер, T60, син, ∅180x30mm, лепенка 150mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8804506
EAN: 8595126984256
Достапност: На залиха
499 ден. 449 ден.
Количина: Додади во кошничка

Диск за полирање од сунѓер, специјално дизајниран за поправка на умерено оштетен лак. Исто така се користи за отстранување на траги од брусење со брусна хартија P1500 / 2000 и пребојување. Се користи со груба корективна паста за повеќестепено полирање. Рамната површина е најпопуларна верзија за искусни корисници. Тој е најефикасен за фино брусењеи полирање.

Loading...
Loading...
Loading...