Диск за полирање сунѓер, T10, црн, ∅200x30mm, лепенка 180mm

-10% Диск за полирање сунѓер, T10, црн, ∅200x30mm, лепенка 180mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8804511
EAN: 8595126984270
Достапност: На залиха
469 ден. 422 ден.
Количина: Додади во кошничка

Многу мек диск за финално полирање до апсолутен сјај и за нанесување течни восоци и конзерванси. Со антихолограмска паста, се користи за отстранување на холограмите по полирањето. Рамната површина е најпопуларна верзија за искусни корисници. Тој е најефикасен за фино брусење и полирање.

Loading...
Loading...
Loading...