Дигитален микрометар, 0-25mm

-9% Дигитален микрометар, 0-25mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8825320
EAN: 8595126988018
Достапност: На залиха
4.290 ден. 3.890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: екстра тврда карбидна вилица отпорна на абење. копче за вклучување за мерење во милиметри или инчи.резолуција 0,001мм, точност ± 0,002мм, батерија 3V тип CR1632, спакуван во пластична кутија.

 

Loading...
Loading...
Loading...