Диск за полирање со жолта волна, T180, ⌀190mm со велкро

Диск за полирање со жолта волна,  T180, ⌀190mm со велкро
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8804570
EAN: 8595126984515
Достапност: На залиха
590 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...