Прилагодливи потпори/фиксатори, EXTOL PREMIUM

-22% Прилагодливи потпори/фиксатори, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8845000
EAN: 8595126988568
Достапност: На залиха
1.790 ден. 1.390 ден.
Количина: Додади во кошничка
Се користи за фино поместување / зацврстување и привремена фиксација на пр. плочки или друг 
тежок-манипулиран материјал во вертикална положба, обично до нивната последна фиксација / прицврстување.

 
Loading...
Loading...
Loading...