Вибрациона брусилка, 200W, EXTOL PREMIUM

-10% Вибрациона брусилка, 200W, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8894003
EAN: 8595126986342
Достапност: На залиха
2.990 ден. 2.690 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ 
напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 200W, брзина 6000-13000 / мин, површина на брусење 182х90мм,
брусна хартија 185х93мм, Велкро, маса 1,5 кг
Loading...
Loading...
Loading...