Силиконски лепак стапчиња, ф11x200mm, 1kg, EXTOL CRAFT

Силиконски лепак стапчиња, ф11x200mm, 1kg, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 9913A
EAN: 8595126981781
Достапност: На залиха
599 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Силиконски лепак стапчиња, ф11x200mm, 1kg, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...