Миксер за градежни смеси со две брзини, 1800W, EXTOL INDUSTRIAL

Миксер за градежни смеси со две брзини, 1800W, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8790600
EAN: 8595126984935
Достапност: На залиха
7.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
КАРАКТЕРИСТИКИ
Овој моќен миксер е дизајниран за мешање градежни материјали како малтер, лепак, бои и лакови. Миксерот има моќен синхронизиран менувач 
кој лесно се префрла помеѓу двата опсези и регулатор на брзина за поубаво прилагодување на брзината во однос на вискозитетот на мешаната мешавина. 
Електронски контролиран старт спречува прскање на мешаната маса и ја зголемува безбедноста при работа. Системот со постојана брзина ја одржува 
истата брзина без оглед на оптоварувањето на машината, што овозможува рамномерно мешање на смесата. За да се обезбеди подолг работен век, 
електричниот мотор е опремен со контролна електроника што го штити од преоптоварување. Паметниот дизајн на рачките му дава на миксерот 
одлична стабилност при потпирање на ѕид и го држи моторот што е можно подалеку од земјата кога е поставен на земја кога не се работи со него.
 Отворите за мотори се наоѓаат странично, па моторот е подобро заштитен од навлегување на нечистотија или вода. 
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Миксер за градежни смеси со две брзини, 1800W, EXTOL INDUSTRIAL?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...