Пневматска хефталка, EXTOL PREMIUM

Пневматска хефталка, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8865040
EAN: 8595126988278
Достапност: На залиха
2.790 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
тип на игли 1,25 × 0,95 мм,главата на иглите 2мм, должина на иглите 15-50мм,ширина x висина на П-игли 5,7 x 1-1,25 x 19-40 mm
капацитет за складирање 100 парчиња, работен притисок 4-7bar, максимум работен притисок 8bar, маса на хефталката 1,2 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пневматска хефталка, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...