Полнач за батерија SHARE20V, јачина 4A

Полнач за батерија SHARE20V, јачина 4A
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891892
EAN: 8595126982689
Достапност: На залиха
1.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Полнач за батерија SHARE20V, јачина 4A?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...