Кабел за поврзување на мобилни генератори, HERON, вкупна моќ 3,7kW

Кабел за поврзување на мобилни генератори, HERON, вкупна моќ 3,7kW
Бренд: HERON
Код: 8896219P
EAN: 8595126980593
Достапност: На залиха
3.490 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Кабел за поврзување на мобилни генератори, HERON, вкупна моќ 3,7kW?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...