Кабел за поврзување на мобилни генератори, HERON, вкупна моќ 3,7kW

-10% Кабел за поврзување на мобилни генератори, HERON, вкупна моќ 3,7kW
Бренд: HERON
Код: 8896219P
EAN: 8595126980593
Достапност: На залиха
3.490 ден. 3.141 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...