Шајки, 6000 парчиња, 19мм, 18г, тип Ф, глава 2мм, 1,25х0,95мм, PREMIUM

Шајки, 6000 парчиња, 19мм, 18г, тип Ф, глава 2мм, 1,25х0,95мм, PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8862611
EAN: 8595126986304
Достапност: На залиха
299 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Шајки, 6000 парчиња, 19мм, 18г, тип Ф, глава 2мм, 1,25х0,95мм, PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...