Резервна игла за двострана ножица за сечење лим, за модел 8813651

Резервна игла за двострана ножица за сечење лим, за модел 8813651
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8813651A
EAN: 8595126988544
Достапност: На залиха
299 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Резервна игла за двострана ножица за сечење лим, за модел 8813651?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...