Ласер самонивелирачки, 1H360° x 1V, PREMIUM

Ласер самонивелирачки, 1H360° x 1V, PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8823307
EAN: 8595126990288
Достапност: На залиха
5.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ
функција за самонивелирање: благодарение на висококвалитетниот механизам за суспензија, ласерскиот зрак автоматски се прилагодува на 
точната позиција за кратко време јасно видлив зелен ласерски зрак со пулсен режим  овозможува уредот да се користи на отворено, уредот има IP 54 заштита.

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ

инфо 1x хоризонтална 360 ° + 1x вертикала,тип 1H360 ° x 1V точност + -0,3мм / м, препорачано максимално.мерно растојание 30м,

наменета за внатрешни и надворешни простори

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ласер самонивелирачки, 1H360° x 1V, PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...