Иглици за хефталка, 3000пар, должина 40мм, 5,7x1,2x1мм, ПРЕМИУМ

Иглици за хефталка, 3000пар, должина 40мм, 5,7x1,2x1мм, ПРЕМИУМ
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8862628
EAN: 8595126967839
Достапност: На залиха
449 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Иглици за хефталка, 3000пар, должина 40мм, 5,7x1,2x1мм, ПРЕМИУМ?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...