Електричен струг, ширина 82мм, 710W, ПРЕМИУМ

Електричен струг, ширина 82мм, 710W, ПРЕМИУМ
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893404
EAN: 8595126982993
Достапност: На залиха
3.390 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 710W, брзина 16500 / мин, ширина на планирање 82мм, прилагодливо отстранување 0-2мм,
длабочина на половина жлеб 0-7мм, додатоци торба за собирање, маса 2,6 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Електричен струг, ширина 82мм, 710W, ПРЕМИУМ?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...