Аголна брусилка, 230мм, 2400W, EXTOL PREMIUM

-10% Аголна брусилка, 230мм, 2400W, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892060
EAN: 8595126989770
Достапност: На залиха
7.390 ден. 6.650 ден.
Количина: Додади во кошничка

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 2400W, дијаметар на брусниот камен 230мм,

големина на осовината М14, брзина 6300 / мин, 3м гумен кабел, маса 5.6 кг

Loading...
Loading...
Loading...