Диск за стругање на дрво, Ø125x3x22,2mm (среден сек)

-17% Диск за стругање на дрво, Ø125x3x22,2mm (среден сек)
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803706
EAN: 8595126982818
Достапност: На залиха
1.190 ден. 990 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...