Диск за стругање на дрво, Ø125x3x22,2mm

-10% Диск за стругање на дрво, Ø125x3x22,2mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803711
EAN: 8595126982832
Достапност: На залиха
1.390 ден. 1.250 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...