Акумулаторска пила, GARDEN20V, 20V Li-ion, 2000mAh

Акумулаторска пила, GARDEN20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8895740
EAN: 8595126990752
Достапност: На залиха
8.900 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...