MINI острилка за ножеви, карбид / керамика

MINI острилка за ножеви, карбид / керамика
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 955120
EAN: 8595126992695
Достапност: На залиха
199 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...