Карбидана бургија стакло/керамика, ф 5мм

Карбидана бургија стакло/керамика, ф 5мм
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801885
EAN: 8595126993586
Достапност: На залиха
269 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...